TJ Spartak Modřany – SPORT KLUB Náchod 10:15 (2:9)

K poslednímu utkání sezóny jsme zajížděli s pocitem odplaty za předcházející vzájemné utkání, kdy jsme ztratili bod až v jeho úplném závěru. Za příjemně slunečného počasí jsme začali ve velkém stylu. Naše zadní řady hrály naprosto bezchybně a tak není divu, že první branku jsme obdrželi až ve 24. min. za stavu 7:0.
Do druhé půle jsme vstupovali s tím, že nebudeme nikam pospíchat, budeme se snažit držet míč a zadní řady budou pokračovat v koncentrované a důrazné hře. To se nám úspěšně dařilo až do 20. min. (5:14). Posledních jedenáct minut jsme si s pocitem dostatečného náskoku hodně slevili a povolili domácím konečné skóre slušně upravit.

Sestava: Bašková – Šimůnková, Korcová, Štrausová, Václavková, Vejmanová – Vintrová 12, Krawciwová 1, Podhajská 2, Klimecká.