TJ Sokol Opatovice – SPORT KLUB Náchod 16:16 (9:7)

Na půdě lídra soutěže nás nečekalo lehké utkání. Bohužel nás ani tentokrát neopustila střelecká impotence. Sice jsme srovnali z brejku na 1:1, ovšem další branku jsme vsítili až ve 20. min. za stavu 1:5. Hlavně díky dobře hrajícím zadním řadám nebyl rozdíl ještě větší. Malinko jsme zvedli hlavu a snížili na 4:5, ale zbytek poločasu jsme se stejně střelecky trápili.
Po přestávce domácí stále drželi tříbrankové vedení až do 14. minuty (13:10). Třemi slepenými brankami jsme srovnali skóre (13:13), během dalších pěti minut šli do vedení 15:14. Dvě minuty před koncem jsme ještě 16:15 vedli. Závěr utkání jsme však nezvládli i díky, mírně řečeno, rozpačitému výkonu pana rozhodčího.

Sestava: Bašková – Šimůnková, Krejčí Václavková, Vejmanová –Nývltová, Krawciwová 5, Krejsková 4, Podhajská 1, Klimecká, Vintrová 6.